zbieżność rozbieżna
RSS
środa, 28 listopada 2012

Są różne smaki jogurtu. Jagody są z lasu. Leśne smaki są zbiorem zawierającym w sobie jagody. Leśny znaczy gajowy. Więcej znaczy więcej. To nie może być przypadłość.

Wyobraźmy sobie, że zamach na Smoleńsk się odbył. Odpowiednio dobrane grupy o określonym celu i wiadomo jakim zapleczu finansowym dokonały geograficznej detonacji. Co dalej? Miejsca męki są zawężone. Jednak głupio tak jakoś za nazistę cierpieć na gruncie Czarnej Madonny. Więc do jogurtu pierogi ruskie.

jagody są dobre na trawienie

Gdzie są pieniądze za las? - pyta Jagodowy Jarosław.

czwartek, 23 lutego 2012

Klepnięcie po ramieniu od zombiaka. Tymczasem najbardziej samczy samiec Syrii wyciera swój interes o udo Hims. Ejakulował wprost w tkanki dziennikarzy, trafił w punkt P. To rozrywkowy czas. Carpe diem. Dzieci też zasuwa. Choć brakuje zamków.

Swój do swego ciągnie - jak mówi przysłowie.

dwie dupy

Ubierz swojego psa w garnitur. Będzie rządził!

 

Tagi: zombie
01:50, fnoll
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 31 maja 2011

Do poważnej wpadki doszło w poniedziałek po południu na ul. Odmętowej. Jak informują Wojska Ochrony Pogranicza i Schlümpfwaffe, na zamkniętym terenie dewizowy turysta z Aldebarana przejechał mężczyznę swoim nieubezpieczonym pojazdem. Mężczyzna, zajmujący się sprzedażą druków akcydensowych, kopnął w fakturę in blanco.

Po zdarzeniu prowadzący pojazd transgalaktyczny zapadł się w czarną dziurę i próbował ani pisnąć. Wkrótce wywabiono go jednak na robaka. Okazało się wówczas, że był obcy.

W obronie mężczyzn (nie facetów) ziemskich stanęli wczoraj fani żużla. Bez wątpienia możemy się wkrótce spodziewać gestów solidarności ze strony wszelkich innych ruchów męskich. Chcąc tego, czy nie, kosmos wypowiedział wojnę bardzo dużej grupie społecznej.

ONI

Zew godowy tunguskiego UFO.

Tagi: UFO
01:04, fnoll
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 03 maja 2011

Brak sów. Stało się, stało się, to co miało się stać, dopiero po dekadzie, nosz murwa kać! - ostatnie słowa, które wypowiedział Osama Bin Laden sięgając po pilota, wg relacji nunieckiego szamana transplantującego sytuację na bieżąco w zwoje Ich Troje zarządzających królestwem Mammona, Baala i Złotego Cielca z WiFi.

sorry sorry foto storry

Przepraszamy rekinky. / SHARKS PLEASE FORGIVE US.

sobota, 30 kwietnia 2011

Jak będzie wielka okazja do zaprezentowania się, to JK nie będzie - podaje telewizor. Nie pojedzie on ze względu na mamę.

- Matka mi umiera, taka sytuacja się nie powtórzy - powiedział dziennikarzom prezes PiS. Dziennikarze dopytywali, czy to wydarzenie jest dobrą okazją do pojednania z tymi, co zdradzili o świcie i stali tam, gdzie kiedyś stało ZOMO, anihilując opozycję i wywołując absmak. - Rożne rzeczy można, trzeba wybaczyć, ale są też pewne granice, których przekraczać nie wolno. - odpowiedział.

Parlamentarzyści PiS pojadą do Moskwy specjalnym pociągiem. Odjedzie o godzinie 4.35 z Dworca Centralnego w Warszawie, a na Белорусский вокзал w Moskwie dotrze o godzinie 5 rano w niedzielę. Stąd już tylko 10 minut będzie dzielić ich od Kremla.

Pielgrzymi w podróży będą więc więcej niż dobę. Jak powiedział senator Stanisław Drób, podróżni spędzą ten czas na przygotowywaniu się do uroczystości - będzie im towarzyszył oficer polityczny parlamentarzystów oraz samowar, a w trakcie podróży będzie czas na pogadanki poprzez system głośników, jakie znajdują się w przedziałach kolejowych.

 

dół jak hooy

Zuo i hooy - powiedział pasterz w kontekście okazji.

 

wtorek, 26 kwietnia 2011

Hell w Smoleńsku?
Egzorcysta Rogal Rafalski chce, by Święte Oficjum  sprawdziło, czy przed zdradą o świcie w Smoleńsku komuniści mogli otworzyć wrota do imperialistycznego piekła - dowiedział się "Wróżbiarz". To mogłoby wyjaśnić obecność mgły oraz szybkie opadanie balonu - wyjaśnia.
- Zamierzam rozszerzyć wniosek o totalną ekshumację o przeprowadzenie badań spektakularnych. Chodzi o sprawdzenie, czy w ciałach, a zwłaszcza w płucach, pasażerów znajdują się ślady diabelskiej siarki. Obecność tego pierwiastka, który przecież nie występuje w naturze, mogłaby wyjaśnić bardzo szybkie opadanie balonu oraz wzmożenie mgły - mówi w rozmowie z "Wróżbiarzem" egzorcysta.

Egzorcysta Rogal Rafalski chce, by Święte Oficjum  sprawdziło, czy przed zdradą o świcie w Smoleńsku komuniści mogli otworzyć wrota do imperialistycznego piekła - dowiedział się "Wróżbiarz". To mogłoby wyjaśnić obecność mgły oraz szybkie opadanie balonu - wyjaśnia.

- Zamierzam rozszerzyć wniosek o totalną ekshumację o przeprowadzenie badań spektakularnych. Chodzi o sprawdzenie, czy w ciałach, a zwłaszcza w płucach, pasażerów znajdują się ślady diabelskiej siarki. Obecność tego pierwiastka, który przecież nie występuje w naturze, mogłaby wyjaśnić bardzo szybkie opadanie balonu oraz wzmożenie mgły - mówi w rozmowie z "Wróżbiarzem" egzorcysta.

Niczego nie wykluczam

Prawdziwy egzorcysta potrafi dostrzec burzę w szklance wody również, gdy jest pusta.

piątek, 22 kwietnia 2011

- Ale przecież informer jeepers creepers I lick a boom boom down, where'd you get them peepers?

- C'mon baby do the locomotion.

- Piec long time 'go.

- Pojechali transssyberyjską fpizd szamana rybą oko.

- Zapewne.

So, śpij dobrze.

 

pope

Tak to się wszystko rozpierdoliło.

środa, 06 kwietnia 2011

- Możesz antropomorfizować ile wlezie.

- Dziękuję. Jesteś literką Z.

Z: Tą jedyną?

- Jedną z wielu.

[Z]: Mam Urbana w pościeli.

- Urban culture.

[Z:] Yeah.

 

do góry nogami

Święty Urban. To jest culture.

niedziela, 30 stycznia 2011

W dzieciństwie Kaczyńscy "bili konia". - Może niesłusznie, może prowokowały ich konie i teraz się w pewien sposób powtarzają. Lech w dużo mniejszym stopniu, bo ułożył sobie życie... - sobotnia "Rzecz(...)" publikuje ostry wywiad ze znanym (...) Jelonkiem Olbrychskim. Którego konia odtwórca (...) chciałby "publicznie bić"?

W rozmowie z Robertem Szarlotką w dodatku "Liczby Nienaturalne" Olbrychski zapowiada, że będzie głosował (...), bo ma wtedy zaufanie, a "nie można dopuścić, żeby Polacy się sobie oddali".

- Ja nawet nie mogę powiedzieć, że nie lubię Jarosława Kaczyńskiego - mówi Olbrychski. - Przecież lubiłem jego brata, jego bratową. - podkreśla.

I mimo deklaracji o tym, że "nie nie lubi" Kaczyńskiego, wypowiada się o nim niezwykle ostro:

"Przyglądam się mu od wielu lat, nie tylko teraz, kiedy postanowił zastąpić brata, i zawsze uważałem go za (...) szkodliwego (...) Podejrzany jest stan umysłowy człowieka (...) Kaczyński jest liderem (...) głęboko nienadającym (...) Polaków takimi, jakimi (...) znamy (...) niezrozumienie świata - mówi.

Pytany skąd "tak świetnie zna Kaczyńskiego" odpowiada: - Przez osoby trzecie znam go od dzieciństwa, bo znam ludzi, którzy z braćmi Kaczyńskimi brali udział przy kręceniu "O dwóch takich, co wyobracali księży". (...) Patrząc na nich (....) widzę, że musieli (...). Kolega z produkcji "O dwóch takich" opowiadał, że Kaczyńscy płakali wniebogłosy, że muszą wracać do szkoły, a tam to (...) będą bili jeszcze bardziej niż wcześniej.(...) Może niesłusznie, może prowokowały ich konie. - ocenia.

Różnicuje przy tym Lecha i Jarosława Kaczyńskich: - U Lecha w dużo mniejszym stopniu, (...) co sugerowało normalność i stabilność.

A co Olbrychski myśli (...) - cały wywiad publikuje sobotnia "Rzecz(...)".

invisible priest

Scena z filmu "O dwóch takich, co wyobracali księży". Na planie słynny Niewidzialny Ksiądz.

 


Tagi: lol rotf wtf
01:20, fnoll
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 07 listopada 2010

Zbysio odpowiada na zarzut Joasi, że to on stoi za wyrzuceniem jej z Piaskownicy. - Joasia opowiada bajki dla małych dzieci, w które tylko one mogą uwierzyć. Jarek sam rządzi Piaskownicą i teraz  już zupełnie nikogo nie słucha - stwierdził Zbysio.
Zbysio, który był gościem Baru Witaminka, zapewniał, że nie zachęcał do wyrzucenia Joasi i Elki z placu zabaw. - Decyzja zapadała na wniosek Jarka o podjęciu decyzji, a więc nie jest prawdą, że to ja podejmowałem decyzje - mówił.
Sterowanie prezesem Piaskownicy? "To nie jest możliwe"
Zbysio uzasadniał, że wyrzucenie tzw. „paprotek” było konieczne, bo piaskownica dalej nie mogła tolerować "rzucania cienia na nasze zabawki" przez obie dziewczyny. - Nasi tatusiowie byliby źli, gdybyśmy nie zareagowali na to całe wyrastanie dziewczyn ponad nasze wieże z piasku. To jakiś feminizm! Jego kontynuowanie byłoby z olbrzymią szkodą dla kieszonkowego, wystawiając nas i naszych ziomali na szereg niemoralnych pokus - zauważył.
Zaprzeczał by sterował prezesem Piaskownicy. - Joasia wie, że to co mówi delikatnie mówiąc jest dalekie od prawdy jeśli chodzi o moje wpływy na placu zabaw. Każdy kto zna osobowość Jarka wie, że bajką i mrzonką jest opowiadanie, że jest to człowiek, który da sobą sterować komuś gdzieś spoza krzaków. To nie jest możliwe. Jarek jest samcem alfa - wskazywał Zbysio.
Dziewczyny: Konflikt rozpętał Zbysio
Wczoraj wyrzucone z Piaskownicy dziewczyny – Joasia i Elka - sugerowały, że to przez Zbysia. Elka zapytana, czy ma żal do Jarka powiedziała, że "wie, iż konflikt rozpętał Zbysio", który "budował zasadzki od kilku miesięcy". Podobnie krytycznie oceniła Zbysia Joasia. - Zostałam wyrzucona, ponieważ rzuciłam łopatką w Zbysia i tyle - mówiła.

Zbysio odpowiada na zarzut Joasi, że to on stoi za wyrzuceniem jej z Piaskownicy. - Joasia opowiada bajki dla małych dzieci, w które tylko one mogą uwierzyć. Jarek sam rządzi Piaskownicą i już zupełnie nikogo nie słucha - stwierdził Zbysio.

Zbysio, który był gościem Baru Witaminka, zapewniał, że nie zachęcał do wyrzucenia Joasi i Elki z placu zabaw. - Decyzja zapadała na wniosek Jarka o podjęciu decyzji, a więc nie jest prawdą, że to ja podejmowałem decyzje - mówił.

Sterowanie prezesem Piaskownicy? "To nie jest możliwe"

Zbysio uzasadniał, że wyrzucenie tzw. „paprotek” było konieczne, bo piaskownica dalej nie mogła tolerować "rzucania cienia na nasze zabawki" przez obie dziewczyny. - Nasi tatusiowie byliby źli, gdybyśmy nie zareagowali na to całe wyrastanie dziewczyn ponad nasze wieże z piasku. To jakiś feminizm! - zauważył.

Zaprzeczał by sterował prezesem Piaskownicy. - Joasia wie, że to co mówi delikatnie mówiąc jest dalekie od prawdy jeśli chodzi o moje wpływy na placu zabaw. Każdy kto zna osobowość Jarka wie, że bajką i mrzonką jest opowiadanie, że jest to człowiek, który da sobą sterować komuś gdzieś spoza krzaków. To nie jest możliwe. Jarek jest samcem alfa - wskazywał Zbysio.

Dziewczyny: Konflikt rozpętał Zbysio

Wczoraj wyrzucone z Piaskownicy dziewczyny – Joasia i Elka - sugerowały, że to przez Zbysia. Elka zapytana, czy ma żal do Jarka powiedziała, że "wie, iż konflikt rozpętał Zbysio", który "budował zasadzki od kilku miesięcy". Podobnie krytycznie oceniła Zbysia Joasia. - Zostałam wyrzucona, ponieważ rzuciłam łopatką w Zbysia i tyle - mówiła.

Zbysio Ziobro i ziomki
The good, the bad, the ugly and the "Wyrwałem Chwasta" Zbysio - w Barze Witaminka

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 22