zbieżność rozbieżna
Blog > Komentarze do wpisu

JK nie będzie

Jak będzie wielka okazja do zaprezentowania się, to JK nie będzie - podaje telewizor. Nie pojedzie on ze względu na mamę.

- Matka mi umiera, taka sytuacja się nie powtórzy - powiedział dziennikarzom prezes PiS. Dziennikarze dopytywali, czy to wydarzenie jest dobrą okazją do pojednania z tymi, co zdradzili o świcie i stali tam, gdzie kiedyś stało ZOMO, anihilując opozycję i wywołując absmak. - Rożne rzeczy można, trzeba wybaczyć, ale są też pewne granice, których przekraczać nie wolno. - odpowiedział.

Parlamentarzyści PiS pojadą do Moskwy specjalnym pociągiem. Odjedzie o godzinie 4.35 z Dworca Centralnego w Warszawie, a na Белорусский вокзал w Moskwie dotrze o godzinie 5 rano w niedzielę. Stąd już tylko 10 minut będzie dzielić ich od Kremla.

Pielgrzymi w podróży będą więc więcej niż dobę. Jak powiedział senator Stanisław Drób, podróżni spędzą ten czas na przygotowywaniu się do uroczystości - będzie im towarzyszył oficer polityczny parlamentarzystów oraz samowar, a w trakcie podróży będzie czas na pogadanki poprzez system głośników, jakie znajdują się w przedziałach kolejowych.

 

dół jak hooy

Zuo i hooy - powiedział pasterz w kontekście okazji.

 

sobota, 30 kwietnia 2011, fnoll
Tagi: pasterz wiosna

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: