zbieżność rozbieżna
Blog > Komentarze do wpisu

Ustanie praca rekultywacyjna w Radiu Małkinia


Biseksualiści dies irae, jako płatnerze Kasztelu, z powodu braku stali harcowanej na odwiertnice podtrzonowe, ogłosili ustanie płac rekultywacyjnych w Radiu Małkinia. Podziękowali nieletnim robotnikom z Prus i Działdowa za wielkie dzieło rekultywacyjne przeprowadzone dotąd w Radiu Małkinia i odprawili ich go granic księstwa pod eskortą ciężkozbrojnych, przeznaczając ich zaległe płace na Fundusz Nieznanego Przeznaczenia. Brak stali wyszedł na jaw po obiadach na Łysej Górze, którym przewodzili: Rada Płynna Epidiaskopu Rusi Kijowej i biseksualici dies irae.

W komunikacie biseksualiści podkreślają, że "nastąpił znaczący podstęp w ustalaniu właściwych relacji chorągwi do stali w kontraktach między Woronińską Głęboką Prowincją Retardystów oraz Nadpłomiennictwem Epidiaskopu Rusi Kijowej, czego wyrazem jest zatarcie śladów zmowy przygotowanej przez Orkiestrę Pazernej Kury Nioski przy Radiu Małkinia i przedstawicieli wujków, ciotek i dalszych krewnych retardystów". Kasztelan Gwóźdź w kontekście tych obnażeń zażądał wymazania z annałów wszelkich wzmianek o tym, jakoby Kura Nioska chowała się w roli córki za jego własną sukmaną.

Biseksualiści dies irae podkreślili, iż rozregulowane zmową zagadnienia, dotyczące rekultywacji Radia Małkinia, a także innych mediów kasztelańskich, będą świetnym tematem dla amatorskich orkiestr. Plotki głoszą, iż bliski jest koniec i w zasadzie nie ma się czym przejmować.

środa, 03 maja 2006, fnoll

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: